Gminny Przegląd Piosenki Dziecięcej

Dnia 10.04.2024r. w Szkole Podstawowej w Lubiszewie odbył się Gminny Przegląd Piosenki Dziecięcej. Wzięli w Nim udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej z Dąbrówki, Lubiszewa, Miłobądza, Swarożyna i Turza. Swoje wokale zaprezentowało 20 uczniów. Miło było posłuchać młodych wykonawców w samodzielnie wykonanym repertuarze. Pokazali, co potrafią!Niezapomnianych wrażeń z naszej szkoły dostarczyli nam: Nadia Idziak kl. 1 b, Szymon Zablewski kl. 2a, Lilianna Knieć kl 3 b, Lena Kowalczyk 3 b, Milena Komar 5 b. Pani Dyrektor Anna Śniegocka podziękowała serdecznie wszystkim uczestnikom i gościom, szczególnie Pani Katarzynie Beringer - Kusio Zastępcy Wójta Gminy Tczew, dzięki której każdy uczestnik Przeglądu otrzymał dyplom oraz upominek.